• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 feb. 10:00SCMH 5 - Boekel Sport 9Sportpark Spoorzicht
    25 feb. 12:00SCMH 3 - FC Uden 4Sportpark Spoorzicht
    25 feb. 12:00sv O.S.S. 1920 5 - SCMH 2Sportpark De Rusheuvel
    25 feb. 12:30Boekel Sport 8 - SCMH 4Sportpark De Donk
    25 feb. 14:00SCMH 1 - Avesteyn 1Sportpark Spoorzicht
    27 feb. 19:30SCMH JO19-1 - Sportclub Loosbroek JO19-1Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 08:45Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4 - SCMH JO10-3Sportpark Prins W. Alexander
    2 mrt. 08:45Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5 - SCMH JO11-1JMSportpark Prins W. Alexander
    2 mrt. 09:00SCMH JO10-2 - Handel JO10-1Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 09:00SCMH JO10-1 - UDI'19/CSU JO10-1Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 09:00UDI'19/CSU JO8-5 - SCMH JO8-1Sportpark Parkzicht
    2 mrt. 09:00Volkel JO8-2JM - SCMH JO8-3Sportpark Volkel
    2 mrt. 09:00Rhode JO7-3 - SCMH JO7-1Sportpark De Neul
    2 mrt. 09:30Boskant JO7-2 - SCMH JO7-2Sportpark De Scheken
    2 mrt. 09:30SCMH JO7-3 - Rhode JO7-2Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 09:30SCMH JO7-4 - Blauwgeel JO7-8Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 10:00SES JO9-2JM - SCMH JO9-2JMSportpark De Kogelberg
    2 mrt. 10:15SCMH JO9-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO9-6Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 11:00SCMH JO13-2 - ELI JO13-1Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 11:00VOW JO8-1JM - SCMH JO8-2JMSportpark De Vonders te Zijtaart
    2 mrt. 11:15SCMH JO11-2JM - Erp JO11-2Sportpark Spoorzicht
    2 mrt. 12:30MVV'58 JO19-2 - SCMH JO19-1Sportpark Achterveld
    2 mrt. 13:00SCMH JO15-1JM - Hapert JO15-1JMSportpark Spoorzicht
    2 mrt. 13:00FC Uden JO13-1 - SCMH JO13-1Sportpark De Vlasakker
    2 mrt. 14:30SCMH JO16-1 - Margriet JO16-1Sportpark Spoorzicht
    3 mrt. 10:00FC Uden 7 - SCMH 5Sportpark De Vlasakker
    3 mrt. 10:30Boekel Sport 5 - SCMH 3Sportpark De Donk
    3 mrt. 11:00SCMH 2 - Festilent 5Sportpark Spoorzicht
    3 mrt. 12:00SCMH 4 - Schijndel/DE WIT 11Sportpark Spoorzicht
    3 mrt. 14:30Herpinia 1 - SCMH 1Sportpark De Wilgendaal
    9 mrt. 09:00SCMH JO10-2 - Gemert JO10-4Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 09:00SCMH JO8-1 - Boekel Sport JO8-3Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 09:00DSV JO8-2JM - SCMH JO8-3Sportpark De Laan
    9 mrt. 09:30SJO HBDZ'23 JO9-3JM - SCMH JO9-1Sportpark de Berkte
    9 mrt. 09:30SCMH JO7-1 - Nijnsel JO7-1Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 09:30SCMH JO7-2 - SCMH JO7-3Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 09:30Olland JO7-1 - SCMH JO7-4Sportpark Ekkerzicht
    9 mrt. 10:00Vorstenbossche Boys JO11-1JM - SCMH JO11-1JMSportpark De Bergakkers
    9 mrt. 10:15SCMH JO10-3 - UDI'19/CSU JO10-3Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 10:15SCMH JO8-2JM - Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 10:15SCMH JO16-1 - Olympia'18 JO16-2Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 11:00SCMH JO9-2JM - Erp JO9-2Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 11:00SIOL JO10-1 - SCMH JO10-1Sportpark De Groenendijkse Kampen
    9 mrt. 11:15SCMH JO11-2JM - Volkel JO11-2Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 11:45Sparta'25 JO13-1JM - SCMH JO13-2Sportpark 't Heereind
    9 mrt. 13:00SCMH JO15-1JM - DBS JO15-3Sportpark Spoorzicht
    9 mrt. 13:00SCMH JO13-1 - Nooit Gedacht JO13-1JMSportpark Spoorzicht
    10 mrt. 10:00SCMH 5 - EGS'20 10Sportpark Spoorzicht
    10 mrt. 10:00Blauw Geel'38/JUMBO 13 - SCMH 4Sportpark Prins W. Alexander
    10 mrt. 11:00Volkel 3 - SCMH 2Sportpark Volkel
    10 mrt. 12:00SCMH 3 - Handel 5Sportpark Spoorzicht
    10 mrt. 14:00SCMH 1 - FC Schadewijk 1Sportpark Spoorzicht
    15 mrt. 19:30SCMH VR18+1 - WEC VR18+1Sportpark De Oude Kamp
    15 mrt. 20:30Nijnsel VR18+1 - SCMH VR18+1Sportpark De Oude Kamp
    15 mrt. 21:00SCMH VR18+1 - O.K.S.V. VR18+1Sportpark De Oude Kamp
    15 mrt. 21:30Gassel VR18+1 - SCMH VR18+1Sportpark De Oude Kamp
    16 mrt. 09:00SCMH JO10-1 - FC de Rakt JO10-1Sportpark Spoorzicht
    16 mrt. 09:00FC Uden JO9-2 - SCMH JO9-2JMSportpark De Vlasakker
    16 mrt. 09:00Festilent JO8-3 - SCMH JO8-1Sportpark De Bundel
    16 mrt. 09:00Heeswijk JO8-1 - SCMH JO8-2JMSportpark De Balledonk
    16 mrt. 10:15SCMH JO8-3 - SV Milsbeek JO8-1Sportpark Spoorzicht
    16 mrt. 10:15SCMH JO9-1 - Odiliapeel/Braks Groep JO9-1Sportpark Spoorzicht
    16 mrt. 10:15SBC JO10-6 - SCMH JO10-3Sportpark Schuttersheide
    16 mrt. 10:15UDI'19/CSU JO10-2 - SCMH JO10-2Sportpark Parkzicht
    16 mrt. 11:15SCMH JO11-1JM - SVO/SJO Vianen - HBV JO11-2Sportpark Spoorzicht
    16 mrt. 11:30ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO11-1JM - SCMH JO11-2JMSportpark de Kerveheester
    16 mrt. 11:30Mifano JO13-1 - SCMH JO13-2Sportpark De Ark
    16 mrt. 11:45Boekel Sport JO13-1 - SCMH JO13-1Sportpark De Donk
    16 mrt. 13:00Best Vooruit JO15-3 - SCMH JO15-1JMSportpark de Leemkuilen
    16 mrt. 14:30SCMH JO16-1 - Geldrop JO16-2Sportpark Spoorzicht
    16 mrt. 14:30Irene JO19-1 - SCMH JO19-1Sportpark De Laat
    17 mrt. 10:00Blauw Geel'38/JUMBO 14 - SCMH 5Sportpark Prins W. Alexander
    17 mrt. 10:00Gemert 7 - SCMH 3Sportpark Molenbroek
    17 mrt. 11:00SCMH 2 - Rhode/VSB 4Sportpark Spoorzicht
    17 mrt. 12:00SCMH 4 - Gemert 11Sportpark Spoorzicht
    17 mrt. 14:30SJO/SSA VESTA'19 1 - SCMH 1Sportpark De Vijf Stromen
    23 mrt. 09:00SCMH JO10-2 - FC de Rakt JO10-2Sportpark Spoorzicht
    23 mrt. 09:00SCMH JO8-1 - Venhorst JO8-2Sportpark Spoorzicht
    23 mrt. 09:00Festilent JO8-1 - SCMH JO8-3Sportpark De Bundel
    23 mrt. 10:15SCMH JO10-3 - Avanti'31 JO10-3Sportpark Spoorzicht
    23 mrt. 10:15SCMH JO8-2JM - Vorstenbossche Boys JO8-1JMSportpark Spoorzicht
    23 mrt. 10:30ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO10-1JM - SCMH JO10-1Sportpark de Kerveheester
    23 mrt. 10:45Juliana Mill JO11-3 - SCMH JO11-1JMSportpark Juliana-Verweijen ICT
    23 mrt. 11:00SCMH JO13-2 - Rood Wit'62 JO13-2Sportpark Spoorzicht
    23 mrt. 11:00SCMH JO9-2JM - SIOL JO9-6Sportpark Spoorzicht
    23 mrt. 11:15SCMH JO11-2JM - Boekel Sport JO11-3JMSportpark Spoorzicht
    23 mrt. 12:00Hapert JO15-1JM - SCMH JO15-1JMSportpark De Lemelvelden
    23 mrt. 12:30Achilles Reek JO16-1 - SCMH JO16-1Sportpark Mgr.Suysstraat
    23 mrt. 13:00SCMH JO13-1 - Avesteyn JO13-1Sportpark Spoorzicht
    23 mrt. 14:30SCMH JO19-1 - sv O.S.S. 1920 JO19-2Sportpark Spoorzicht
    24 mrt. 10:00SCMH 5 - Gemert 12Sportpark Spoorzicht
    24 mrt. 10:00FC de Rakt 6 - SCMH 4Sportpark Moleneind
    24 mrt. 10:00Blauw Geel'38/JUMBO 6 - SCMH 2Sportpark Prins W. Alexander