Loek en Mats
Mats en Loek waren op 7 december pupillen van de week tijdens de thuiswedstrijd SCMH 1 –
Maliskamp 1. (even voor de duidelijkheid: Maliskamp staat op 1 in de competitie)
Het was een beetje druilerig weer maar de jongens hadden er heel veel zin in. Suzanne had vandaag de zorg voor de pupillen en heeft leuke foto’s gemaakt tijdens de warming up en daarna.
Loek en Mats gingen lekker balletje overspelen, rekken en strekken, en in de lange rij om op goal te schoppen. Nou, dat ging allemaal prima en Mats en Loek waren goed warmgedraaid. Door naar de kleedkamer voor de “yell” samen met de spelers van het 1e en daarna met de scheidsrechter, assistent-scheidsrechters en alle spelers het wedstrijdveld op.
Handen schudden, de toss en daarna mochten Loek en Mats allebei dribbelen met de bal aan de voet naar de goal en ze maakten ieder een mooie goal. Samen in de dug-out op de foto en ze mochten vanaf die plek de hele wedstrijd kijken. Want er was door de trainer Maarten aan de jongens gevraagd om een “man of de match” te kiezen. Ze hebben alles goed gevolgd maar in de 2e helft toch even met de Ultras de Groene Wolfjes, SCMH 1 aanmoedigen. Na de wedstrijd waren ze samen eruit: Allebei hadden ze dezelfde speler als “man of the match”: Jonne, die er mede voor gezorgd heeft dat het 2 – 2 bleef. De eerste NIET gewonnen wedstrijd van Maliskamp 1.
In de rust nog even naar de scheidsrechter, die onder de streng toeziende ogen van de pupillen
ongezien het lotje voor de levensmiddelentas trok.
Het certificaat, maar zeker de voetbal, waarop staf en alle spelers van die middag hun naam gezet hadden, werd blij in ontvangst genomen.
Mats en Loek, het was een leuke middag. Veel succes verder in je eigen team bij SCMH.
Op zondag 7 december a.s. speelt SCMH 1 thuis tegen Maliskamp 1.
Loek en Mats zijn dan Pupillen van de Week.
Mats is 8 jaar en speelt bij JO9-1.
Zijn favoriete club is PSV en de favoriete speler is Christiano Ronaldo.
Mats voetbalt zo graag omdat hij het leuk vindt om te scoren.
Verdere hobby’s van Mats zijn padellen, gymmen op school, vissen en klimmen.
Mats wenst SCMH 1 kampioenschappen toe !!
Loek is 8 jaar en speelt in JO9-2.
Zijn favoriete club is PSV en Lamine Yamal is zijn favoriete speler.
Loek vindt voetbal zo leuk omdat hij samen met vrienden in één team zit.
De andere hobby’s van Loek zijn padellen, pannaveld voetballen, afspreken met zijn vrienden en
samen met papa naar PSV gaan!!
Loek wenst SCMH 1 toe dat ze dit jaar kampioen worden !!
Loek en Mats, wij wensen jullie zondag 7 december heel veel plezier als Pupillen van de Week.