| Afgelastingen

Trainer:
Maaike van der Wielen & Hiske Wijdeven
Coaches:
Sam van Doorn & Sara Wijnen

Speelsters:
Luus, Lynn, Saar, Ive

Trainingstijden:

Veld
donderdag 18.00 – 19.00

Zaal (d’n Brak)
donderdag 18.00 – 19.00

Trainsters:
Anja van Houtum
Hélène Rijk

Speelsters:
Isa, Marlou, Jelte, Fem, Puck, Isa, Saar, Joes, Tim, Gies
Trainingstijden:

 

Veld:
Maandag 18:00 – 19:00

Zaal (D’n Brak):
Maandag 18:00 – 19:00

Trainsters:
Elle van Os
Loes van Os

Speelsters:
Lieke Delisse, Suze van den Tillart, Demi Blom, Veronique vd Vijver, Ansequita Sewcharen, Zainab Moujahid, Isa van Grinsven, Tara van de Brand, Lotte Bergmans, Maud Donkers, Kelly Wassenberg.
Trainingstijden:

 

Veld:
Woensdag 18:15 – 19:15

Zaal (D’n Brak):
Woensdag 17:30 – 18:15

Trainsers: Riek van Boxmeer, Marijntje Nap
Coach: Nicole Heerkens

Speelsters: Mirthe Leenders, Julia Goorts, Yara Schepens, Geeke van Asseldonk, Eef Donkers, Lies Kanters
Trainingstijden:

Veld:
Woensdag 19:30 – 20:30

Zaal
Woensdag 19:30 – 20:30

Trainingstijden:

Veld:
Woensdag 19:30 – 20:30

Zaal
Woensdag 19:30 – 20:30

Trainer & coach:
Bente van Stiphout
Pien van der Velden
Suze van den Boogaard

Speelsters:
L. van de Heuvel, N. Donkers, P. van der Linden, S. Meijer, M. Schonewille, M. Dobbelsteen, S. Kluijtmans

Trainingstijden:

Veld:
Dinsdag 18:00 – 19:00

Zaal (D’n Brak):
Dinsdag 17:30 – 18:30

 

Trainers: Piet van Asseldonk, Mascha Katoen en Merel Gilsing
Coach: Mascha Katoen

Speelsters:
S. Goorts, T. Brouwer, Y. Bressers, R. Kanters, L. van Asseldonk, G. van Berloo, M. Habraken, M. Remmen, L. van Bruele, E. Nieuwhoff.

Trainers & Coaches:
Hélène Rijk

Speelsters:
Suzan de Groot, Sijn van Grinsven, Leatitia vd Hoogen, Renske van Bruele, Fleur Bruggen, Lynn Lathouwers, Janske van den Broek, Maaike van der Wielen, Hiske Wijdeven, Puck Verstraten.

Trainingstijden:

Veld:
Dinsdag 19:00 – 20:00
Donderdag 19:00 – 20:00

Zaal Fioretti:
Dinsdag 19:30 – 20:30
Donderdag 19:30 – 20:30

Trainer/Coach: Sanne van Zoggel

Speelsters:
S. van de Boogaard, B. Verstraten, G. van Hees, S. van Doorn, S. van Doorn, M. van de Elzen, M. Gilsing, E. Elissen, S. Wijnen, I.Sigmans.

Trainingstijden:

Veld:
Dinsdag 18:30 – 19:30
Donderdag 18:30 – 19:30

Zaal:
Dinsdag 19:30 – 20:30
Donderdag 19:30 – 20:30

Vrienden van SCMH

logo_gege
logo_rabobank
logo_hendriks
logo-vandenberg
logo_dnbrouwer
logo_vdoorn
logo_hetbroek
logo-dwm
logo_koek
logo_vandendungen
logo_wijdeven
SPNSR-11-04 C & S Interieurs
SPNSR-ALG-15 Jan Kanters
SPNRS-17-03 Van Zutphen Bedden
VD-Elektro-DEV-1024x768
WDT_Widontec_payoff_fc

Doelshoppen voor SCMH

Shop met je hart